Lietotāja rīki

Vietnes rīki


aliexpress:ka_izveidot_aliexpress_kontu

Kā izveidot Aliexpress kontu?

Kā vairums Interneta tirdzniecības vietnēs tas ir pieņemts, arī Aliexpress, pirms veikt kādu preces meklēšanu, gribēs, lai Jūs identificētu sevi. Priekš tā Aliexpress vietnē bieži vien izlec paziņojums ar lūgumu pieslēgties vietnei identificējot sevi - cietiem vārdiem - reģistrēties.

Visa zemāk esošā instrukcija būs darbam ar vietni tās angļu valodas versijā. Protams, ja kādam ir problēmas ar angļu valodu, krievu valodas versija arī darbosies, taču, diemžēl, preču apraksti tiek automātiski tulkoti no angļu valodas, un bieži vien radīs neizpratni - ko tad reāli pārdevējs pārdod? Ja angliski rakstīto saprast rodas grūtības, tad iesaku izmantot Google.Translate lapu.

Ķeramies klāt!

 1. Atveram Aliexpress mājas lapu. Ja veidosi kontu izmantojot doto saiti, tad iegūsi kuponu €21 vērtībā pirkumiem.
 2. Labā augšējā stūrī „Account“ → „Join“.
 3. Parādās lodziņš, kurā jānorāda sava e-pasta adrese un jāizdomā parole. Tākā konts saistīts ar personas datiem un iepirkšanos - izmantojiet unikālu paroli (Par paroles izveidi var izlasīt Kā izveidot katrai mājas lapai savu paroli un viegli to iegaumēt?). Tāpat neiesaku izmantot iespējas reģistrēties caur sociālajiem tīkliem - tas saistīts ar privātuma lietām, kā arī, ja Tava soc. tīklu parole būs nonākusi pie citiem, tad viņi varēs izmantot visus tos servisus, kur tu esi slēdzies izmantojot sociālos tīklus - un tur - pastāv iespējamība - ka es atstājis savas norēķinu kartes datus, vai vēl kādu noziedziniekiem noderīgu informāciju.
 4. Kad notiek veiksmīga pieslēgšanās, labajā augšējā stūrī var norādīt, ka esi no Latvijas un cenas rādīt Eiro valūtā.
 5. Tagad var uzklikškināt uz „Account“. Atvērsies profila lapa, kur var iepazīties ar saviem pirkumiem, atstāt atsauksmes par veiktajiem pirkumiem, īpašumā esošajiem atlaižu kuponiem, apskatīto preču vēsturi, norādīt savu piegādes adresi, kā arī redzēt iesniegto pretenziju stāvokli.
 6. Lai preču piedāvājumā varētu redzēt arī piegādes iespējas un izmaksas, būtu labi uzreiz norādīt arī piegādes adresi. Tāpēc klikškinām uz „Shipping adress“. Zemāk esošā attēlā parādīts kā aizpildīt formu. Aizpildiet bez garumzīmēm un mīkstinājumiem!
 7. Lūk arī esam pabeiguši konta izveidi. Atlika vien norādīt maksāšanas veida detaļas. Bet to var veikt arī pērkot preci.
 8. Veicot pirkumu tiks palūgti maksājumu kartes vai kādas citas norēķinu sistēmas rekvizīti.
 9. Ja bieži veic pirkumus ārzemju internetā, tad ieteiktu reģistrēties Paypal. Liels daudzums Interneta veikalu atbalsta šo norēķinu sistēmu. Pie kam - papildus labums drošībai - savi kartes dati nav jāatstāj veikalos.
 10. Ja tomēr izlemj norēķināties ar maksājumu karti - apsveriet iespēju noņemt ķeksīti pie piedāvājuma saglabāt kartes datus turpmākiem pirkumiem (t.i. vajadzēs ievadīt datus katru reizi). Tā var sevi pasargāt no nevajadzīga pirkuma gadījumā, ja pie noziedziniekiem ir nonākusi veikala parole, vai veikals ir ticis uzlauzts.
 11. Izvēlamies Card un ir atbilstošajos laukos jāieraksta dati no savas maksājumu kartes. Kas ir CVV var uzzināt rakstā Kur uz kredītkartes var atrast Card Security Code?.
aliexpress/ka_izveidot_aliexpress_kontu.txt · Labota: 28.12.2020 10:42 , labojis Imants