Piedalies Eiropas Savienības pilsoņu iniciatīvā!
Paraksties par Beznosacījuma Pamata Ienākuma ieviešanu!

Lietotāja rīki

Vietnes rīki


kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar.

Saite uz salīdzināšanas skatu.

Abās pusēs iepriekšējo versiju Iepriekšējā versija
Nākamā versija
Iepriekšējā versija
Jaunākā versija Abās pusēs nākamo versiju
kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu [31.08.2020 14:44]
Imants [Kur varu glabāt savu kriptovalūtu]
kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu [28.05.2021 11:23]
Imants [Kriptovalūtu biržas]
Rinda 6: Rinda 6:
  
 <WRAP center round important 60%> <WRAP center round important 60%>
-Atceries!!! Investēšana kriptovalūtās ir riskants pasākums. Ņemot vērā, ka monētu cenas svārstās lielos diapazonos - investē tikai tādu naudas apjomu, cik esi gatavs zaudētJebkurā gadījumā - veic papildus izpēti.+**Atceries!!! Investēšana kriptovalūtās ir riskants pasākums. Ņemot vērā, ka monētu cenas svārstās lielos diapazonos - investē tikai to naudas apjomu, kādu esi gatavs zaudēt!!! Jebkurā gadījumā - veic papildus izpēti.** 
 + 
 +Un vēl. Dažas saites ir referālsaites - t.i., ja klikškināsiet saiti un reģistrēsities, tad es saņemšu nelielu kompensāciju par jauna klienta piesaisti.
 </WRAP> </WRAP>
  
Rinda 52: Rinda 54:
 Biržas: Biržas:
  
-[[https://bitstamp.net/|Bitstamp]]:+[[https://www.bitstamp.net/ref/72H9GjF53Z4q02Hp/|Bitstamp]] (veicot reģistrēšanos izmanotojot šo saiti saņemsi $20 bonusu, kad veiksi kriptovalūtas pirkumu virs $100.):
   * viena no vecākām biržām;   * viena no vecākām biržām;
   * strādā Eiropā - viegli veikt naudas pārvedumu no bankas konta;   * strādā Eiropā - viegli veikt naudas pārvedumu no bankas konta;
Rinda 64: Rinda 66:
   * iespēja tirgot izmantojot kredīta plecu (līdz pat x5);   * iespēja tirgot izmantojot kredīta plecu (līdz pat x5);
   * iespēja noguldīt kriptovalūtu un pelnīt procentus;   * iespēja noguldīt kriptovalūtu un pelnīt procentus;
 +  * iespēja tirgot izmantojot kredītplecu (margin) - pirkt un pārdot līdz pat 10x vairāk par esošo pašu kapitālu - brīdinu, ka tā ir diezgan bīstama nodarbe - ar nelielu cenas kustību var zaudēt visus savus līdzekļus. Iesācējiem tas nav ieteicams.
  
-===== Kur varu glabāt savu kriptovalūtu =====+===== Procentu ienākums no kriptovalūtām ===== 
 + 
 +Bez iespējas, ka vienkārši nopirkt un turēt kriptovalūtu un gaidīt, kad tās vērtība augs, pastāv iespēja ar kriptovalūtu pelnīt procentus. 
 + 
 +Ir divi ienākuma gūšanas varianti: 
 +  * staking - ja ir nepieciešamais minimālais kriptovalūtas apjoms, tad var piedalīties kriptovalūtas transakciju pārbaudē - par dalību šajā procesā tiek maksāta atlīdzība ģenerējot jaunas valūtas vienības. To var darīt izveidojot un turot savu nodi (vienkāršā valodā - online dators ar strādājošu maku, kas pārbauda transakcijas), vai, ja kriptoaktīvu apjoms ir nepietiekošš - piedaloties kopīgos pulos - vairāki kriptovalītas turētāji apvienojas, lai sasniegtu minimāli nepieciešamo steikingam monētu daudzumu. Drošākais variants - izmantot savu nodi, bet ja monētu nepietiek - izmantot biržu piedāvātos pakalpojumus, piemēram [[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]]. 
 +  * kriptovalūtu aizdošana/noguldīšana - pelnīt procentus aizdodot/noguldot savu kriptovalūtu. To piedāvā [[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]], kā arī citas biržas un uzņēmumi, piemēram [[https://celsius.network/|Celsius Network]], kas ļauj pelnīt procentus pat vienkārši tos turot uzņēmuma piedāvātā maciņā. Piemēram - par Bitkoinu tiek maksāts līdz pat 6.2% gadā. 
 + 
 +Protams, noderīgi ir atcerēties, ka vienmēr pastāv iespēja, ka nosauktie uzņēmumi var pazust no zemes virsmas ar visu kriptovalūtu - tāpēc vienmēr ir jāizvērtē riski. 
 +===== Kur varu glabāt savu kriptovalūtu=====
  
 Atceries. Glabājot kriptovalūtu maiņas servisā vai biržā - nauda ir pakļauta riskam. Birža var tikt uzlauzta, var izdomāt, ka esi atbalstījis teroristus un 101 iemeslu. Un liegt piekļuvi kriptovalūtai. Un ej pierādi - ka nēesi pingvīns. Atceries. Glabājot kriptovalūtu maiņas servisā vai biržā - nauda ir pakļauta riskam. Birža var tikt uzlauzta, var izdomāt, ka esi atbalstījis teroristus un 101 iemeslu. Un liegt piekļuvi kriptovalūtai. Un ej pierādi - ka nēesi pingvīns.
Rinda 81: Rinda 93:
  
 {{tag>kriptovalūtas bitcoin xrp btc eth nopirkt}} {{tag>kriptovalūtas bitcoin xrp btc eth nopirkt}}
 +
 +Ir jautājumi - uzdod zemāk esošajā formā. Uz jautājumiem - "Kādas kriptovalūtas pirkt?" - atbildēts netiek.
 +
 +~~DISQUS~~
kriptovalutas/kur-nopirkt-kriptovalutu.txt · Labota: 13.07.2021 11:21 , labojis Imants