Lietotāja rīki

Vietnes rīki


windows:ka-lejupieladet-video

Kā lejupielādēt video datorā?

Šoreiz būs runa par video iegūšanas variantu, kad Kā lejupielādēt video no Youtube? variants nenostrādā.

Runa būs par video lejupielādi no tādiem resursiem, kas ir atšķirīgi no Youtube.

Vienkāršākais variants ir lejupielādēt un uzinstalēt youtube-dl. Tas ir efektīvs rīks video ielādei no dažādiem video hostingiem. Bet ir jābrīdina - viņš darbojas teksta konsoles režīmā, un tā efektīvai lietošanai būs jāiemācās rakstīt komandas konsolē.

Ar ierobežotām iespējām ir pieejama grafiskā youtube-dl. Tā, būtūbā, tāda kā virsbūve pamatprogrammai. Diemžēl - grafiskā varianta lietošana neļaus pilnībā izmantot programmas iespējas. Grafisko variantu var lejupielādēt https://mrs0m30n3.github.io/

Manifesta saites atrašana

Vairumā gadījumu pietiks ka programmā iemetīs lapas saiti un tā pati visu izdarīs. Bet smagākos gadījumos būs nepieciešama neliela mājas lapas izpēte.

Lai iegūtu manifesta saiti ir nepieciešams pārlūkā (Chrome, Firefox) atvērt vajadzīgo lapu, un izsaukt lapas koda izmeklēšanas funkciju (piemēram Firefox nospiest ar labo peles pogu un izvēlēties Izmeklēt). Atvērsies papildlogs un starp izvēlnēm būs jāatrod sadaļa Tīkls. Lai samazinātu liekās informācijas daudzumu - varam norādīt Multimēdijas, bet dažreiz tas var nenostrādāt. Spiežam atskaņot video un sekojam informācijai, kas parādās papildlogā.

Interesē adreses, kur parādās faili ar paplašinājumiem .mp4 vai .m3u8. Tad ar labo peles klikšķi uz atbilstošā ieraksta un iekopējam atmiņā.

Šo adresi arī iekopējam youtube-dl programmiņā un gaidām video lejupielādes pabeigšanu.

Protams - vairumā gadījumu tas nostrādās, taču mēdz būt arī sarežģīti gadījumi, kad būs nepieciešama rūpīgāka izpēte.

windows/ka-lejupieladet-video.txt · Labota: 14.05.2020 09:32 , labojis Imants