Lietotāja rīki

Vietnes rīki


veikali:veikali-varsava

Veikali Varšavā (Polija)

Uzmanību! Viss plūst un mainās, tāpēc ņem vērā, ka šajā lapā publicētā informācija var būt neprecīza vai novecojusi! Ja Tu to konstatē, lūdzu, paziņo par to komentāros. Priecāšos, ja informācija būs noderīga, un būtu patīkami, ja pēc brauciena padalītos ar savu informāciju ar jauniem labu iepirkšanās vietu atradumiem, vai noderīgām lietām, kas ir jāņem vērā.

  • Polskie Centrum handlowe, ul. Marii Świątkiewicz 50, Vairāk nekā 1000 tirdzniecības vietu, kur var iegādāties abģērbu, juvilierizstrādājumus, saimniecības preces utt.
  • GD centrs Ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska, http://www.gdpoland.pl/. Zināms kā Ķīnas tirdzniecības centrs. Plaša Ķīnas preču izvēle. Lielākais Ķīnas preču distribūcijas centrs centrālajā un austrumeiropā. Bieži ir uzstādīta minimālā pirkuma vērtība (no $50 un uz augšu), vai minimums 1 iepakojums. Taču GD centrā prece var maksāt līdz 50% lētāk.
  • Centrum Hal Targowych, Marywilska 44, Warszawa, http://www.marywilska44.waw.pl/ Vēl viens liels tirdzniecības centrs. Vairāk nekā 2000 tirdzniecības vietu: apģērbs, apavi, tekstils, kosmētika, elektronika, sadzīves tehnika utt.

Ir ar ko papildināt? Raksti! Ja neredzi komentāru sleju - atslēdz reklāmas bloķētāju, utml.

veikali/veikali-varsava.txt · Labota: 06.06.2019 09:02 , labojis 127.0.0.1