Lietotāja rīki

Vietnes rīki


veikali:atlaizu-izpardosanu-laiki

Atlaižu un izpārdošanu laiki

Galvenā izpārdošanu īpatnība un vienlīdz arī trūkums ir to neprognozejamība. Citiem vārdiem, nekad precīzi nevar zināt, kad veikalos būs kārtējā akcija ar lielām atlaidēm.

Ir izpārdošanas, kas nekādi nav saistītas ar nekādiem datumiem un izpārdošanas sezonām, kas notiek atsevišķos veikalos, kad to vadība kādu iemeslu dēļ izlemj tikt vaļā no uzkrātām precēm. Lai to uzzinātu, ir ērti interneta veikalos parakstīties uz to ziņu saņemšanu uz e-pastu, vai arī sekot to aktivitātēm sociālajos tīklos.

Par laimi ir arī izpārdošanas, kas ir piesaistītas noteiktiem datumiem, un notiek katru gadu vienā un tai pašā laikā. Eiropa

Eiropā lielākās izpārdošanas prognozējami ir ziemassvētkos, bet mazliet atšķiras datumos atkarībā no valsts. Daudzās valstīs ir arī vasaras izpārdošanas, bet šeit arī datumi variējas.

Francija - ziemassvētku izpārdošanas sākas pirmajā janvāra trešdienā un ilgst aptuveni vienu mēnesi Parīzē un ap 6 nedēļām citās pilsētās. Vasaras izpārdošanas sākas augustā un ilgst līdz septembra sākumam.

Itālija - ziemassvētku izpārdošanu starts ir pirmajā janvāra izejamajā dienā, bet vasaras izpārdošanas ilgst visu vasaras otro daļu.

Vācija - ziemas izpārdošanas sākas pēdejā janvāra pirmdienā. Ilgst aptuveni 12 dienas.

Šveice - ziemas izpārdošana startē 26. decembrī un ilgst gandrīz veselu mēnesi. Vasaras izpārdošanas ilgst visu vasaras otro pusi.

Anglija - ziemas sākas 27. decembrī. Vasarā lielas atlaides var dabūt jūlijā. Vēl lielas atlaides tiek rīkotas par godu monarha dzimšanas dienai - tā tiek svinēta jūnija pirmajā vai otrajā sestdienā. ASV

Atlaides ASV parasti saistītas ar dažādiem kalendāru datumiem un svētkiem.

Jaunais gads - 1. janvāris

Jaunais gads amerikāņiem nav tik svarīgs kā Ziemassvētki, šajā laikā daudzi veikali izpārdod nerealizēto preci. Pirmām kārtām tie ir ziemas apavi un apģērbs.

Prezidentu diena - trešā februāra pirmdiena

Pirmsākumos šie svētki bija Džordža Vašingtona dzimšanas diena, bet tākā noteikta datuma šiem svetkiem nebija, bet februāris - ne tikai Vašingtona dzimšanas diena, tika nolemts nosaukt šo dienu par Prezidentu dienu. Bet svētku dienās taču daudz cilveku iet iepirkties.

Pēdejā maija pirmdiena

Visu militārpersonu atceres diena, kas ir krituši dažādos karos. Noskaņojuma uzlabošanai veikali piedāvā preces ar atlaidēm.

Neatkarības diena - 4. jūlijs

Svarīgākie ASV svētki, šajā dienā ASV ieguva neatkarību no Britānijas. Lai svinības būtu jautrākas un priecīgākas veikali piedāvā superizdevīgas akcijas un atlaides.

Darba svētki - septembra pirmā pirmdiena

Strādniekiem arī patīk iepirkties. Šajā dienā tiek rīkotas dažādas izpārdošanas.

Kolumba diena = oktobra otrā pirmdiena

Amerikāņi svin tā cilvēka dienu, pateicoties kuram tika atklāta Amērika, bet veikali rīko izpārdošanas.

Veterānu diena - 11 novembris

Šajā dienā apsveikumus saņem veterāni, kas ir ņemuši dalību karadarbībā. Veikali izmanto izdevību uzrīkot izpārdošanu, dod iespēju nopirkt dāvanas ar atlaidēm.

Pateicības diena - novembra ceturtā ceturtdiena

Tieši no šī momenta ASV sākas izpārdošanu sezona, kas ilgst līdz pašam jaunajam gadam.

Melnā piektdiena - piektdiena pēc Pateicības dienas

Šo dienu zin visi. Tieši melnajā piektdienā pilnīgi visi veikali rīko lielas izpārdošanas. Tauta ieņem rindas jau naktī. Preces no plauktiem zūd neiedomajāmā ātrumā. Protams, neatpaliek arī interneta veikali.

Kiberpirmdiena - pirmdiena pēc Melnās piektdienas

Pozicionējas kā Melnā piektdiena internetā. Ja kāds veikals nepiedāvāja atlaides Melnajā piektdienā, tātad viņš tās piedāvās pirmdienā. Iespējams, ka cilvēki, kas aktīvi iepirkās piektdienā un labi atpūtušies brīvdienās, atgriežoties darbā pirmdienā, pēc inerces, vēlēsies iegādāties iegādāties vēl kautko.

Ziemassvētki - 25. decembris

Ziemassvētkos ir liels pircēju aktivitāte, kas papildus tiek stimulēta no veikalu puses ar lieliskām atlaidēm.

Cerams, ka šī informācija būs noderīga, un tuvojošās atlaides netiks palaistas garām.

Ir vēl informācija - sūti lapas administratoram

veikali/atlaizu-izpardosanu-laiki.txt · Labota: 06.06.2019 09:02 , labojis 127.0.0.1