Lietotāja rīki

Vietnes rīki


veikali:veikali-vilna

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar:

Saite uz salīdzināšanas skatu.

Abās pusēs iepriekšējo versiju Iepriekšējā versija
Nākamā versija
Iepriekšējā versija
veikali:veikali-vilna [26.03.2018 15:41]
Imants [Tirdzniecības centri]
veikali:veikali-vilna [18.05.2020 10:29] (patlaban)
Imants
Rinda 6: Rinda 6:
  
 Pēc pieredzes ir jāsaka, ka diezgan daudz dažādas produkcijas ir pieejams lētāk nekā Latvijā. Priecē, piemēram, pārtika - pateicoties tam, ka no dzīvesvietas Lietuvas robeža nav diez ko tālu, tad, šad tad mēdzam aizbraukt iepirkties. Pēc pieredzes ir jāsaka, ka diezgan daudz dažādas produkcijas ir pieejams lētāk nekā Latvijā. Priecē, piemēram, pārtika - pateicoties tam, ka no dzīvesvietas Lietuvas robeža nav diez ko tālu, tad, šad tad mēdzam aizbraukt iepirkties.
 +<​html>​
 +<div style="​float:​ right;">​
 +</​html>​
  
-Treknajos gados bija izdevīgi braukt uz Lietuvu pirkt automašīnasUtena, Kauņa, Marijampole,​ Garjunai - cenu starpība pēc maniem novērojumiem ar Rīgu ejošākajiem modeļiem sastādija virs EUR1000. Jo tuvāk bija Polijas robeža - jo starpība bija lielāka.+**[[veikali:interneta_veikalu_saraksts|Latvijas Interneta Veikalu Saraksts]]**
  
-Šoreiz salasīju Viļņas veikalu ​adreses.+<​html>​ 
 +<ins class="​bookingaff"​ data-aid="​1855112"​ data-target_aid="​1855112"​ data-prod="​dfl2"​ data-width="​300"​ data-height="​400"​ data-lang="​lv"​ data-currency="​EUR"​ data-dest_id="​-2620663"​ data-dest_type="​city"​ data-df_checkin="​6">​ 
 +    <!-- Anything inside will go away once widget is loaded. --> 
 +        <a href="//​www.booking.com?​aid=1855112">​Booking.com</​a>​ 
 +</​ins>​ 
 +<script type="​text/​javascript">​ 
 +    (function(d,​ sc, u) { 
 +      var s = d.createElement(sc),​ p = d.getElementsByTagName(sc)[0];​ 
 +      s.type = '​text/​javascript';​ 
 +      s.async = true; 
 +      s.src = u + '?​v='​ + (+new Date()); 
 +      p.parentNode.insertBefore(s,​p);​ 
 +      })(document,​ '​script',​ '//​aff.bstatic.com/​static/​affiliate_base/​js/​flexiproduct.js'​);​ 
 +</​script>​ 
 +</​div>​ 
 +</​html>​ 
 +Treknajos gados bija izdevīgi braukt uz Lietuvu pirkt automašīnas:​ Utena, Kauņa, Marijampole,​ Garjunai - cenu starpība pēc maniem novērojumiem ar Rīgu ejošākajiem modeļiem sastādija virs €1000. Jo tuvāk bija Polijas robeža - jo starpība bija lielāka. Par autotirgu Lietuvā un lielāko plaču ​adreses ​var izlasīt nelielu apskatu rakstā [[http://​imants.from.lv/​891-autoplaci-lietuva-secinajums/​|Autoplači Lietuvā]].
  
-===== Tirgus ===== 
  
-Garjunai (Gariūnai) tirgus adrese: Gariūnų gatvė 45, http://​www.gariunai.lt/​ Tirgus sastāv no diviem tirgiem: autotirgus un mantu tirgus. Autotirgus mājas lapa: http://​autogariunai.lt/ ​Par autotirgu Viļņā, un arī kopumā Lietuvā ​ var izlasīt nelielu apskatu rakstā [[http://​imants.from.lv/​891-autoplaci-lietuva-secinajums/​|Autoplači Lietuvā]]. ​+===== Viļņas tirgus ===== 
 + 
 +Garjunai (Gariūnai) tirgus adrese: Gariūnų gatvė 45, http://​www.gariunai.lt/​ Tirgus sastāv no diviem tirgiem: autotirgus un mantu tirgus. 
 + 
 +Autotirgus mājas lapa: http://​autogariunai.lt/  ​
  
 Protams, kā jau tirgū ir pieņemts - ir jātirgojas,​ un uzreiz nav jāķer pirmo piedāvājumu. Lielas iespējas, ka dziļāk būs lētāk. Protams, kā jau tirgū ir pieņemts - ir jātirgojas,​ un uzreiz nav jāķer pirmo piedāvājumu. Lielas iespējas, ka dziļāk būs lētāk.
Rinda 19: Rinda 41:
 Jābrauc rīta pusē, jo darba laiks ir līdz 14.00. Un mēdz gadīties, ka pārdevēji pazūd ātrāk par darba beigu laiku. Jābrauc rīta pusē, jo darba laiks ir līdz 14.00. Un mēdz gadīties, ka pārdevēji pazūd ātrāk par darba beigu laiku.
  
-Vēl blakus tirgum ir vēl viens tirgus, ko tautā iesauca par Titāniku gan izskata, gan izmēru dēļ. Tirgus-bāze,​ jo dažos kioskos ir visu sezonu preces. Nesezonas preces gan nav izpakotas un glabājas kastēs - tur pašam jāveic izrakumi:) . (Paldies Vilnim par informāciju)+Vēl blakus tirgum ir vēl viens tirgus, ko tautā iesauca par Titāniku gan izskata, gan izmēru dēļ. Tirgus-bāze,​ jo dažos kioskos ir visu sezonu preces. Nesezonas preces gan nav izpakotas un glabājas kastēs - tur pašam jāveic izrakumi :) .
  
  
  
-===== Tirdzniecības centri =====+===== Tirdzniecības centri ​Viļņā ​=====
  
   * [[http://​www.akropolis.lt/​index.php/​akropoliai/​vilniaus-akropolis/​11|Akropolis]],​ Ozo gatvė, 25   * [[http://​www.akropolis.lt/​index.php/​akropoliai/​vilniaus-akropolis/​11|Akropolis]],​ Ozo gatvė, 25
Rinda 31: Rinda 53:
   * [[http://​www.vcup.lt/​|VCUP]],​ Konstitucijos prospektas 16. Viens no vecākajiem tirdzniecības centriem. Kādreiz bija pilsētas lielākais universālveikals. Šobrīd ap 150 veikaliem.   * [[http://​www.vcup.lt/​|VCUP]],​ Konstitucijos prospektas 16. Viens no vecākajiem tirdzniecības centriem. Kādreiz bija pilsētas lielākais universālveikals. Šobrīd ap 150 veikaliem.
   * Gedimina prospekts. Iela ar veikaliem   * Gedimina prospekts. Iela ar veikaliem
-  * [[http://​www.parkasoutlet.lt/​|Parkas Outlet]], Verkių gatvė 29. Pārstāvēts ap 80 dažādu preču zīmolu. Sola vienmēr par 30 līdz 70% lētāk. Daudz dažādu firmas veikalu, arī vietējo - tādu kā Apranga, Žygio batai, utt.+  * [[http://​www.parkasoutlet.lt/​|Parkas Outlet]], Verkių gatvė 29. Pārstāvēts ap 80 dažādu preču zīmolu. Sola vienmēr par 30 līdz 70% lētāk. Daudz dažādu firmas veikalu, arī vietējo - tādu kā Apranga, Žygio batai, utt. Liela cenu atšķirība apmeklējuma laikā pamanīta netika.
   * [[http://​www.ikea.com/​lt/​lt/​|IKEA]],​ Vikingų 1, Vilnius.   * [[http://​www.ikea.com/​lt/​lt/​|IKEA]],​ Vikingų 1, Vilnius.
   * Maxima Bāze, Savanorių prospektas 247, Vilnius Atrodas blakus tirgum.   * Maxima Bāze, Savanorių prospektas 247, Vilnius Atrodas blakus tirgum.
veikali/veikali-vilna.1522068066.txt.gz · Labota: 06.06.2019 09:02 (ārpussistēmas labojums)