Lietotāja rīki

Vietnes rīki


veikali:veikali-varsava

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar:

Saite uz salīdzināšanas skatu.

veikali:veikali-varsava [20.03.2017 14:43]
Imants
veikali:veikali-varsava [06.06.2019 09:02]
Rinda 1: Rinda 1:
-====== Veikali Varšavā (Polija) ====== 
  
-<WRAP center round important 80%> 
-Uzmanību! Viss plūst un mainās, tāpēc ņem vērā, ka šajā lapā publicētā informācija var būt neprecīza vai novecojusi! Ja Tu to konstatē, lūdzu, paziņo par to komentāros. Priecāšos,​ ja informācija būs noderīga, un būtu patīkami, ja pēc brauciena padalītos ar savu informāciju ar jauniem labu iepirkšanās vietu atradumiem, vai noderīgām lietām, kas ir jāņem vērā. 
-</​WRAP>​ 
- 
-  * Polskie Centrum handlowe, ul. Marii Świątkiewicz 50, Vairāk nekā 1000 tirdzniecības vietu, kur var iegādāties abģērbu, juvilierizstrādājumus,​ saimniecības preces utt. 
-  * GD centrs Ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska, http://​www.gdpoland.pl/​. Zināms kā Ķīnas tirdzniecības centrs. Plaša Ķīnas preču izvēle. Lielākais Ķīnas preču distribūcijas centrs centrālajā un austrumeiropā. Bieži ir uzstādīta minimālā pirkuma vērtība (no $50 un uz augšu), vai minimums 1 iepakojums. Taču GD centrā prece var maksāt līdz 50% lētāk. 
-  * Centrum Hal Targowych, Marywilska 44, Warszawa, http://​www.marywilska44.waw.pl/​ Vēl viens liels tirdzniecības centrs. Vairāk nekā 2000 tirdzniecības vietu: apģērbs, apavi, tekstils, kosmētika, elektronika,​ sadzīves tehnika utt. 
- 
-{{tag>​Polija veikali Varšava}} 
- 
-Ir ar ko papildināt?​ Raksti! Ja neredzi komentāru sleju - atslēdz reklāmas bloķētāju,​ utml. 
-~~DISQUS~~ 
veikali/veikali-varsava.txt · Labota: 06.06.2019 09:02 (ārpussistēmas labojums)