Lietotāja rīki

Vietnes rīki


veikali:veikali-varsava

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar:

Saite uz salīdzināšanas skatu.

Abās pusēs iepriekšējo versiju Iepriekšējā versija
Nākamā versija
Iepriekšējā versija
veikali:veikali-varsava [24.07.2016 13:43]
Imants
veikali:veikali-varsava [20.03.2017 14:43]
Imants
Rinda 1: Rinda 1:
 ====== Veikali Varšavā (Polija) ====== ====== Veikali Varšavā (Polija) ======
  
-<WRAP center round important ​60%>+<WRAP center round important ​80%>
 Uzmanību! Viss plūst un mainās, tāpēc ņem vērā, ka šajā lapā publicētā informācija var būt neprecīza vai novecojusi! Ja Tu to konstatē, lūdzu, paziņo par to komentāros. Priecāšos,​ ja informācija būs noderīga, un būtu patīkami, ja pēc brauciena padalītos ar savu informāciju ar jauniem labu iepirkšanās vietu atradumiem, vai noderīgām lietām, kas ir jāņem vērā. Uzmanību! Viss plūst un mainās, tāpēc ņem vērā, ka šajā lapā publicētā informācija var būt neprecīza vai novecojusi! Ja Tu to konstatē, lūdzu, paziņo par to komentāros. Priecāšos,​ ja informācija būs noderīga, un būtu patīkami, ja pēc brauciena padalītos ar savu informāciju ar jauniem labu iepirkšanās vietu atradumiem, vai noderīgām lietām, kas ir jāņem vērā.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
-<​html><​span style="​float:​right;">​ 
-<ins class="​bookingaff"​ data-aid="​1160895"​ data-target_aid="​914918"​ data-prod="​nsb"​ data-width="​200"​ data-height="​220"​ data-dest_id="​-534433"​ data-dest_type="​city">​ 
-    <!-- Anything inside will go away once widget is loaded. --> 
-    <a href="//​www.booking.com?​aid=914918">​Booking.com</​a>​ 
-</​ins>​ 
-<script type="​text/​javascript">​ 
-    (function(d,​ sc, u) { 
-      var s = d.createElement(sc),​ p = d.getElementsByTagName(sc)[0];​ 
-      s.type = '​text/​javascript';​ 
-      s.async = true; 
-      s.src = u + '?​v='​ + (+new Date()); 
-      p.parentNode.insertBefore(s,​p);​ 
-      })(document,​ '​script',​ '//​aff.bstatic.com/​static/​affiliate_base/​js/​flexiproduct.js'​);​ 
-</​script>​ 
-</​span></​html>​ 
   * Polskie Centrum handlowe, ul. Marii Świątkiewicz 50, Vairāk nekā 1000 tirdzniecības vietu, kur var iegādāties abģērbu, juvilierizstrādājumus,​ saimniecības preces utt.   * Polskie Centrum handlowe, ul. Marii Świątkiewicz 50, Vairāk nekā 1000 tirdzniecības vietu, kur var iegādāties abģērbu, juvilierizstrādājumus,​ saimniecības preces utt.
   * GD centrs Ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska, http://​www.gdpoland.pl/​. Zināms kā Ķīnas tirdzniecības centrs. Plaša Ķīnas preču izvēle. Lielākais Ķīnas preču distribūcijas centrs centrālajā un austrumeiropā. Bieži ir uzstādīta minimālā pirkuma vērtība (no $50 un uz augšu), vai minimums 1 iepakojums. Taču GD centrā prece var maksāt līdz 50% lētāk.   * GD centrs Ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska, http://​www.gdpoland.pl/​. Zināms kā Ķīnas tirdzniecības centrs. Plaša Ķīnas preču izvēle. Lielākais Ķīnas preču distribūcijas centrs centrālajā un austrumeiropā. Bieži ir uzstādīta minimālā pirkuma vērtība (no $50 un uz augšu), vai minimums 1 iepakojums. Taču GD centrā prece var maksāt līdz 50% lētāk.
veikali/veikali-varsava.txt · Labota: 06.06.2019 09:02 (ārpussistēmas labojums)