Piedalies Eiropas Savienības pilsoņu iniciatīvā!
Paraksties par Beznosacījuma Pamata Ienākuma ieviešanu!

Lietotāja rīki

Vietnes rīki


veikali:veikali-berline

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar.

Saite uz salīdzināšanas skatu.

Abās pusēs iepriekšējo versiju Iepriekšējā versija
Nākamā versija
Iepriekšējā versija
veikali:veikali-berline [17.01.2015 09:45]
Imants [Hirmer grosse]
veikali:veikali-berline [28.05.2021 11:20] (patlaban)
Imants
Rinda 1: Rinda 1:
 ====== Veikali Berlīnē (Vācija) ====== ====== Veikali Berlīnē (Vācija) ======
  
-<WRAP center round important 60%>+<WRAP center round important 70%>
 Uzmanību! Viss plūst un mainās, tāpēc ņem vērā, ka šajā lapā publicētā informācija var būt neprecīza vai novecojusi! Ja Tu to konstatē, lūdzu, paziņo par to komentāros. Priecāšos, ja informācija būs noderīga, un būtu patīkami, ja pēc brauciena padalītos ar savu informāciju ar jauniem labu iepirkšanās vietu atradumiem, vai noderīgām lietām, kas ir jāņem vērā. Uzmanību! Viss plūst un mainās, tāpēc ņem vērā, ka šajā lapā publicētā informācija var būt neprecīza vai novecojusi! Ja Tu to konstatē, lūdzu, paziņo par to komentāros. Priecāšos, ja informācija būs noderīga, un būtu patīkami, ja pēc brauciena padalītos ar savu informāciju ar jauniem labu iepirkšanās vietu atradumiem, vai noderīgām lietām, kas ir jāņem vērā.
 </WRAP> </WRAP>
Rinda 9: Rinda 9:
 Klasiskā variantā ir divi izpārdošanu laiki: vasaras - Sommerschlussverkauf, un ziemas - Wintersclussverkauf. Vasaras izpārdošana sākas pirmajā jūlija pirmdienā, bet ziemas - pēdējā janvāra pirmdienā. Izpārdošanas ilgst divas nedēļas. Klasiskā variantā ir divi izpārdošanu laiki: vasaras - Sommerschlussverkauf, un ziemas - Wintersclussverkauf. Vasaras izpārdošana sākas pirmajā jūlija pirmdienā, bet ziemas - pēdējā janvāra pirmdienā. Izpārdošanas ilgst divas nedēļas.
  
-Ja brauc ar savu mašīnu, tad par iebraukšana Berlīnē būs jāmaksā, ja tas netiks izdarīts - var sanākt saskarties ar auto evakuāciju un/vai soda maksāšanu. +Ja brauc ar savu mašīnu, tad par iebraukšana Berlīnē būs jāmaksā, ja tas netiks izdarīts - var sanākt saskarties ar auto evakuāciju un/vai soda maksāšanu. Jā, vēl ir jāatceras, ka vējstiklā ir jābūt ekoloģiskai uzlīmei.
  
 ===== B5 center ===== ===== B5 center =====
veikali/veikali-berline.1421480708.txt.gz · Labota: 06.06.2019 09:02 (ārpussistēmas labojums)