Piedalies Eiropas Savienības pilsoņu iniciatīvā!
Paraksties par Beznosacījuma Pamata Ienākuma ieviešanu!

Lietotāja rīki

Vietnes rīki


kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar.

Saite uz salīdzināšanas skatu.

Abās pusēs iepriekšējo versiju Iepriekšējā versija
Nākamā versija
Iepriekšējā versija
kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu [31.08.2020 14:44]
Imants [Kur varu glabāt savu kriptovalūtu]
kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu [13.07.2021 11:21]
Imants
Rinda 6: Rinda 6:
  
 <WRAP center round important 60%> <WRAP center round important 60%>
-Atceries!!! Investēšana kriptovalūtās ir riskants pasākums. Ņemot vērā, ka monētu cenas svārstās lielos diapazonos - investē tikai tādu naudas apjomu, cik esi gatavs zaudētJebkurā gadījumā - veic papildus izpēti.+**Atceries!!! Investēšana kriptovalūtās ir riskants pasākums. Ņemot vērā, ka monētu cenas svārstās lielos diapazonos - investē tikai to naudas apjomu, kādu esi gatavs zaudēt!!! Jebkurā gadījumā - veic papildus izpēti.** 
 + 
 +Un vēl. Dažas saites ir referālsaites - t.i., ja klikškināsiet saiti un reģistrēsities, tad es saņemšu nelielu kompensāciju par jauna klienta piesaisti.
 </WRAP> </WRAP>
  
Rinda 52: Rinda 54:
 Biržas: Biržas:
  
-[[https://bitstamp.net/|Bitstamp]]:+[[https://www.bitstamp.net/ref/72H9GjF53Z4q02Hp/|Bitstamp]] (veicot reģistrēšanos izmanotojot šo saiti saņemsi $20 bonusu, kad veiksi kriptovalūtas pirkumu virs $100.):
   * viena no vecākām biržām;   * viena no vecākām biržām;
   * strādā Eiropā - viegli veikt naudas pārvedumu no bankas konta;   * strādā Eiropā - viegli veikt naudas pārvedumu no bankas konta;
Rinda 58: Rinda 60:
   * neliels skaits tirgojamo valūtu - Eiro, Amerikas dollārs, Lielbritānijas Mārciņa, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar Lumens, Paxos Standart;   * neliels skaits tirgojamo valūtu - Eiro, Amerikas dollārs, Lielbritānijas Mārciņa, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar Lumens, Paxos Standart;
  
-[[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]] (ja kas - reģistrējoties izmantojot šo saiti, saņemsi 10% cashback no komisiju maksām): 
-  * pieņem bankas pārskaitījumus; 
-  * ievadot naudu ar kredītkarti - neliels Cashback; 
-  * plašs kriptovalūtu klāsts; 
-  * iespēja tirgot izmantojot kredīta plecu (līdz pat x5); 
-  * iespēja noguldīt kriptovalūtu un pelnīt procentus; 
  
-===== Kur varu glabāt savu kriptovalūtu =====+===== Procentu ienākums no kriptovalūtām ===== 
 + 
 +Bez iespējas, ka vienkārši nopirkt un turēt kriptovalūtu un gaidīt, kad tās vērtība augs, pastāv iespēja ar kriptovalūtu pelnīt procentus. 
 + 
 +Ir divi ienākuma gūšanas varianti: 
 +  * staking - ja ir nepieciešamais minimālais kriptovalūtas apjoms, tad var piedalīties kriptovalūtas transakciju pārbaudē - par dalību šajā procesā tiek maksāta atlīdzība ģenerējot jaunas valūtas vienības. To var darīt izveidojot un turot savu nodi (vienkāršā valodā - online dators ar strādājošu maku, kas pārbauda transakcijas), vai, ja kriptoaktīvu apjoms ir nepietiekošš - piedaloties kopīgos pulos - vairāki kriptovalītas turētāji apvienojas, lai sasniegtu minimāli nepieciešamo steikingam monētu daudzumu. Drošākais variants - izmantot savu nodi, bet ja monētu nepietiek - izmantot biržu piedāvātos pakalpojumus, piemēram [[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]]. 
 +  * kriptovalūtu aizdošana/noguldīšana - pelnīt procentus aizdodot/noguldot savu kriptovalūtu. To piedāvā [[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]], kā arī citas biržas un uzņēmumi, piemēram [[https://celsius.network/|Celsius Network]], kas ļauj pelnīt procentus pat vienkārši tos turot uzņēmuma piedāvātā maciņā. Piemēram - par Bitkoinu tiek maksāts līdz pat 6.2% gadā. 
 + 
 +Protams, noderīgi ir atcerēties, ka vienmēr pastāv iespēja, ka nosauktie uzņēmumi var pazust no zemes virsmas ar visu kriptovalūtu - tāpēc vienmēr ir jāizvērtē riski. 
 +===== Kur varu glabāt savu kriptovalūtu=====
  
 Atceries. Glabājot kriptovalūtu maiņas servisā vai biržā - nauda ir pakļauta riskam. Birža var tikt uzlauzta, var izdomāt, ka esi atbalstījis teroristus un 101 iemeslu. Un liegt piekļuvi kriptovalūtai. Un ej pierādi - ka nēesi pingvīns. Atceries. Glabājot kriptovalūtu maiņas servisā vai biržā - nauda ir pakļauta riskam. Birža var tikt uzlauzta, var izdomāt, ka esi atbalstījis teroristus un 101 iemeslu. Un liegt piekļuvi kriptovalūtai. Un ej pierādi - ka nēesi pingvīns.
Rinda 81: Rinda 86:
  
 {{tag>kriptovalūtas bitcoin xrp btc eth nopirkt}} {{tag>kriptovalūtas bitcoin xrp btc eth nopirkt}}
 +
 +Ir jautājumi - uzdod zemāk esošajā formā. Uz jautājumiem - "Kādas kriptovalūtas pirkt?" - atbildēts netiek.
 +
 +~~DISQUS~~
kriptovalutas/kur-nopirkt-kriptovalutu.txt · Labota: 13.07.2021 11:21 , labojis Imants