Piedalies Eiropas Savienības pilsoņu iniciatīvā!
Paraksties par Beznosacījuma Pamata Ienākuma ieviešanu!

Lietotāja rīki

Vietnes rīki


kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu

Atšķirības

Norādītais vecais variants no patreizējās lapas atšķiras ar.

Saite uz salīdzināšanas skatu.

Nākamā versija
Iepriekšējā versija
kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu [20.08.2020 12:02]
Imants izveidots
kriptovalutas:kur-nopirkt-kriptovalutu [13.07.2021 11:21]
Imants
Rinda 6: Rinda 6:
  
 <WRAP center round important 60%> <WRAP center round important 60%>
-Atceries!!! Investēšana kriptovalūtās ir riskants pasākums. Ņemot vērā, ka monētu cenas svārstās lielos diapazonos - investē tikai tādu naudas apjomu, cik esi gatavs zaudētJebkurā gadījumā - veic papildus izpēti.+**Atceries!!! Investēšana kriptovalūtās ir riskants pasākums. Ņemot vērā, ka monētu cenas svārstās lielos diapazonos - investē tikai to naudas apjomu, kādu esi gatavs zaudēt!!! Jebkurā gadījumā - veic papildus izpēti.** 
 + 
 +Un vēl. Dažas saites ir referālsaites - t.i., ja klikškināsiet saiti un reģistrēsities, tad es saņemšu nelielu kompensāciju par jauna klienta piesaisti.
 </WRAP> </WRAP>
  
Rinda 52: Rinda 54:
 Biržas: Biržas:
  
-[[https://bitstamp.net/|Bitstamp]]:+[[https://www.bitstamp.net/ref/72H9GjF53Z4q02Hp/|Bitstamp]] (veicot reģistrēšanos izmanotojot šo saiti saņemsi $20 bonusu, kad veiksi kriptovalūtas pirkumu virs $100.):
   * viena no vecākām biržām;   * viena no vecākām biržām;
   * strādā Eiropā - viegli veikt naudas pārvedumu no bankas konta;   * strādā Eiropā - viegli veikt naudas pārvedumu no bankas konta;
Rinda 58: Rinda 60:
   * neliels skaits tirgojamo valūtu - Eiro, Amerikas dollārs, Lielbritānijas Mārciņa, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar Lumens, Paxos Standart;   * neliels skaits tirgojamo valūtu - Eiro, Amerikas dollārs, Lielbritānijas Mārciņa, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar Lumens, Paxos Standart;
  
-[[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]] (ja kas - reģistrējoties izmantojot šo saiti, saņemsi 10% cashback no komisiju maksām): 
-  * pieņem bankas pārskaitījumus; 
-  * ievadot naudu ar kredītkarti - neliels Cashback; 
-  * plašs kriptovalūtu klāsts; 
-  * iespēja tirgot izmantojot kredīta plecu (līdz pat x5); 
-  * iespēja noguldīt kriptovalūtu un pelnīt procentus; 
  
-===== Kur varu glabāt savu kriptovalūtu =====+===== Procentu ienākums no kriptovalūtām ===== 
 + 
 +Bez iespējas, ka vienkārši nopirkt un turēt kriptovalūtu un gaidīt, kad tās vērtība augs, pastāv iespēja ar kriptovalūtu pelnīt procentus. 
 + 
 +Ir divi ienākuma gūšanas varianti: 
 +  * staking - ja ir nepieciešamais minimālais kriptovalūtas apjoms, tad var piedalīties kriptovalūtas transakciju pārbaudē - par dalību šajā procesā tiek maksāta atlīdzība ģenerējot jaunas valūtas vienības. To var darīt izveidojot un turot savu nodi (vienkāršā valodā - online dators ar strādājošu maku, kas pārbauda transakcijas), vai, ja kriptoaktīvu apjoms ir nepietiekošš - piedaloties kopīgos pulos - vairāki kriptovalītas turētāji apvienojas, lai sasniegtu minimāli nepieciešamo steikingam monētu daudzumu. Drošākais variants - izmantot savu nodi, bet ja monētu nepietiek - izmantot biržu piedāvātos pakalpojumus, piemēram [[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]]. 
 +  * kriptovalūtu aizdošana/noguldīšana - pelnīt procentus aizdodot/noguldot savu kriptovalūtu. To piedāvā [[https://www.binance.com/en/register?ref=OKATIHOT|Binance]], kā arī citas biržas un uzņēmumi, piemēram [[https://celsius.network/|Celsius Network]], kas ļauj pelnīt procentus pat vienkārši tos turot uzņēmuma piedāvātā maciņā. Piemēram - par Bitkoinu tiek maksāts līdz pat 6.2% gadā. 
 + 
 +Protams, noderīgi ir atcerēties, ka vienmēr pastāv iespēja, ka nosauktie uzņēmumi var pazust no zemes virsmas ar visu kriptovalūtu - tāpēc vienmēr ir jāizvērtē riski. 
 +===== Kur varu glabāt savu kriptovalūtu=====
  
 Atceries. Glabājot kriptovalūtu maiņas servisā vai biržā - nauda ir pakļauta riskam. Birža var tikt uzlauzta, var izdomāt, ka esi atbalstījis teroristus un 101 iemeslu. Un liegt piekļuvi kriptovalūtai. Un ej pierādi - ka nēesi pingvīns. Atceries. Glabājot kriptovalūtu maiņas servisā vai biržā - nauda ir pakļauta riskam. Birža var tikt uzlauzta, var izdomāt, ka esi atbalstījis teroristus un 101 iemeslu. Un liegt piekļuvi kriptovalūtai. Un ej pierādi - ka nēesi pingvīns.
Rinda 77: Rinda 82:
 Bet ja būs nozagta tikai ierīce, atlīks tikai iegādāties jaunu ierīci un ar 24 vārdu "atslēgu" varēs atjaunot piekļuvi glabātai kriptovalūtai. Bet ja būs nozagta tikai ierīce, atlīks tikai iegādāties jaunu ierīci un ar 24 vārdu "atslēgu" varēs atjaunot piekļuvi glabātai kriptovalūtai.
  
-Par pašu ierīci un kā tas strādā var palasīt https://www.ledger.com/.+Par pašu ierīci un kā tas strādā var palasīt un iegādāties https://shop.ledger.com/pages/ledger-nano-x?r=aba1bd390c6b. Uzmanību! Nepērciet šo ierīci citās vietnēs (ebay, amazon utml) - tikai ražotāja mājas lapā. Saņemot pārliecinieties, ka iepakojums nav bojāts. Drošības gadijumam pirms lietošanas vieciet ierīces atiestatīšanu (reset). 
  
 +{{tag>kriptovalūtas bitcoin xrp btc eth nopirkt}}
  
 +Ir jautājumi - uzdod zemāk esošajā formā. Uz jautājumiem - "Kādas kriptovalūtas pirkt?" - atbildēts netiek.
  
 +~~DISQUS~~
kriptovalutas/kur-nopirkt-kriptovalutu.txt · Labota: 13.07.2021 11:21 , labojis Imants