Lietotāja rīki

Vietnes rīki


bitcoin:bezmaksas-bitkoins

Bezmaksas Bitkoini

Rīkojieties uzmanīgi un apdomīgi! Neuzstādiet piedāvāto programmatūru savos datoros un tālruņos - tā var būt kaitīga jūsu datoram, telefonam.

Izmantot zemāk esošo informāciju - uz jūsu pašu atbildību!

Dažas saites ir referālsaites, t.i., ja atvērsiet un piereģistrēsities lapu klikojot uz saites, tad man iekritīs neliela kompensācija par jauna klienta piesaisti.

Līdz ar Bitcoin popularitātes uzplaukumu daudzi investori sāka ieguldīt savu naudu kriptovalūtās. Taču tas ir riskanti.

Jūs esat iesācējs un nevēlaties riskēt ar savu naudu, vai arī – jums vispār nav tādu brīvu līdzekļu, kurus būt gatavs ieguldīt ar risku tos zaudēt.

Vai zinājāt, ka ir iespējams nopelnīt kriptovalūtu bez jebkādiem ieguldījumiem? Jā! Tas ir iespējams izmantojot BTC “krānus (faucet)”.

Zemāk uzzināsiet, kas ir “krāns”, kā var nopelnīt BTC, un kuri no “krāniem” ir tie dāsnākie.

Kas ir Bitkoin “krāni” (faucet)?

Bitkoina krāni – tā sauc vietnes vai mobilās lietotnes, kas ļauj nopelnīt bezmaksas bitkoinus vai citas kriptovalūtas apmaiņā pret vienkāršu uzdevumu veikšanu. Šie uzdevumi ietver captcha (vai esi robots?) atrisināšanu, spēļu spēlēšanu, reklāmas skatīšanos, aptauju aizpildīšanu vai lietotņu instalēšanu utt.

Pirmais “krāns” parādijās 2010. gadā, to izveidoja Gavins Andersens, ar mērķi palielināt bitkoina interesentu kopienu.

“Krāni” ir lielisks veids, kā var nopelnīt mazliet bitkoina ar dažiem klikšķiem dienā. Jā – riska šajā metodē gandrīz nav (ja neinstalējat programmatūru un nedalāties ar saviem datiem), jo nauda nav jāiegulda – tikai mazliet sava laika, bet arī izmaksāto satoši (Bitkoina mazākā vienība) daudzums ir neliels.

Kā nopelnīt bitkoinus no “krāna”?

Darbības ir vienkāršas:

1. solis: izveidot bitkoin maku. Tur tiks glabātas visas jūsu nopelnītās monētas. To var izdarīt arī nedaudz vēlāk. Izvēlēties monētu glabātāju var starp kriptovalūtu biržām, onlain maciņiem, gan arī iegādājoties “dzelzisko” (hardware) maciņu.

2. solis: Kad maciņš ir izveidots, var apmeklēt un izveidot kontus “krānu” lapās. Lai nopelnītu kādu jūtamu satoši daudzumu – ir jāreģistrējas vairākās “krānu” lapās, kā arī regulāri tās jāapmeklē.

3. solis: Tagad ik dienas ir jāapmeklē šīs lapas un jāizpilda tur prasītais. Par izpildi tiks piešķirti satoši. Iespēja parādās, atkarībā no lapām, sākot ar reizi 5 minūtēs, līdz pat reizi stundā. Tāpat papildus satoši var vinnēt dažādās izlozēs, kā arī izmantojot savu referall saiti aicinot savus draugus un paziņas.

Bezmaksas Bitcoin “krāni”

Tagad ir pienācis laiks sarakstam. Tāpat, kā mūsu dzīvē viss plūst un mainās, informācija var būt novecojusi. Lieki būs atgādināt, ka nevajag glabāt lielu satoši apjomu “krānu” lapās – tie var izsīkt un aizvērties.

CoinPay

Coinpay ir bezmaksas atlīdzības platforma, kurā var nopelnīt bitkoinu skatoties reklāmas, vai izpildot kādus citus piedāvājumus. Iespējams nopelnīt līdz pat 10000 satošiem.

Šis Bitcoin “krāns” piedāvā nopelnīt arī uzaicinot jaunus lietotājus.

Cointiply

Cointiply ir vēl viens pazīstams Bitkoin “krāns”, kurā dienas laikā var laimēt līdz pat tūkstotim satoši. Viss, kas ir jādara – ir jāizpilda dažādi uzdevumi, kā arī citas interaktīvas darbības un bezmaksas satoši būs maciņā. Savas pastāvēšanas laikā Cointiply ir samaksājis saviem biedriem Bitkoinos vairāk nekā 450 tūkstošus dolāru!

Tūkstošus satoši var nopelnīt aizpildot formas, instalējot spēles, lejupielādējot lietotnes, aizpildot aptaujas, apskatot mājas lapas, vai spēlējot spēles un piedaloties reizinātāja loterijā (61x).

Tāpat arī ir iespēja nopelnīt monētas uzaicinot jaunus lietotājus. Un ja nopelnīto monētu apjoms ir virs 35’000, tad pastāv iespēja saņemt 5% par savu monētu atlikumu. Kā arī – apmeklējot lapu katru dienu – iespēja palielināt savu lojalitātes bonusu līdz pat 100%.

FreeBitcoin

Būtu negodīgi šeit nepieminēt vienu no vecākajiem “krāniem” – FreeBitcoin. FreeBitcoin piedāvā spēlēt spēles un savākt pēc iespējas vairāk Bitkoinu.

FreeBitcoin piedāvā vienkāršas spēles, kuras var spēlēt katru stundu, un katru stundu var nopelnīt līdz pat $200 bezmaksas bitkoinos. Lai iegūtu vairāk monētu, var spēlēt vienkāršu HI-LO spēli.

FreeBitcoin piedāvā arī atlīdzību par jauniem lietotājiem, maksā procentus par noguldījumiem, kā arī var laimēt dažādas balvas.

BTCcliks

BTCcliks tiek uzskatīts par nozares cienijamāko Bitcoin krānu. Tā pirmsākumi meklējami 2013. gadā. Skatoties reklāmas un veicot arī citas darbības satoši ripos maciņā.

Tāpat arī pastāv iespēja gūt atlīdzību par jaunu lietotāju piesaisti.

AdBTC.top

Viegli un ātri nopelnīt un uzkrāt bezmaksas Bitkoinus var arī šajā vietnē apskatot tīmekļa lapas. Katrs veiktais klikšķis dod summu 200 satoši vērtībā.

Darbojas jaunu lietotāju piesaistes programma.

BitFun

Tiem, kam ir liela aizraušanās ar spēlēm, un kam patīk spēlēt, tad BitFun ir vietne, kas viņiem ideāli piemērota, jo tā ir viena no vislabāk maksājošām vietnēm. Var spēlēt un izklaidēties, bet pie reizes arī nopelnīt bitkoinus.

Bitkoini paredzēti par spēļu spēlēšanu, reklāmu noskatīšanos, aptauju aizpildīšanu, kā arī par citām akcijām. Minimālā izņemšanas summa ir 10000 satoši, un izņemt var jebkurā laikā.

Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin var izņemt uzreiz līdz pat 5000 satoši ik pēc 15 minūtēm.

Par draugu un kolēģu uzaicināšanu var iegūt diezgan augstas izmaksas. Visas izmaksas nonāk CoinPot mikro-maciņā.

Moon Bitcoin

AllCoins.PW

bitcoin/bezmaksas-bitkoins.txt · Labota: 28.05.2021 11:24 , labojis Imants